Casa Aconchegante Villa
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Spa en ontspanning Jacuzzi |
| Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
De gesitueerde in Bertioga Casa Aconchegante Villa Bertioga heeft een bubbelbad en is geschikt voor 6 personen.
Als je zin hebt om de omgeving te bezoeken, ga dan naar Rio Guaratuba op 20 minuten loopafstand van deze 2-badkamer villa.
Gasten kunnen genieten van een maaltijd in Restaurante janela, gelegen op 1 km verderop.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- Open haard
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Jacuzzi
Diensten
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Mini bar
- Terras
- Tuinmeubelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Casa Aconchegante Villa?
Gasten van Casa Aconchegante Villa kunnen hun auto parkeren op gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is Casa Aconchegante Villa van de luchthaven Guarulhos?
De luchthaven Guarulhos en Casa Aconchegante Villa liggen op een afstand van 115 km van elkaar. - ❓
Is er een keuken in Casa Aconchegante Villa?
Een ingerichte keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa Aconchegante Villa. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar dit vakantiehuis?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij dit vakantiehuis.